Galletti

Tepelná čerpadla a multifunkční jednotky

Kompaktní a dělená (split) tepelná čerpadla včetně mutlifunkčních jednotek pro současné vytápění a produkci teplé vody. Regulace výkonu dvoupolohová a nebo plynulá s frekvenčním měničem otáček kompresoru a EC ventilátory. Pro každý projekt poskytujeme přesnou specifikaci a výběr jednotky dle konkrétních provozních parametrů v dané aplikaci.

Tepelná čerpadla vzduch-voda

Reverzibilní tepelná čerpadla vzduch/voda, jsou zařízení, která umožňují využít teplo ze vzduchu a činností kompresoru ho povýšit na vyšší teplotní hladinu a následně toto teplo přes kondenzátor předat vodě. Tepelná čerpadla vzduch/voda patří mezi nejrozšířenější tepelná čerpadla a to zejména kvůli jejich snadné instalaci, prověřené technologii a nižším pořizovacím nákladům.

MPIDC-H

Kompaktní chladič kapalin a tepelné čerpadlo s BLDC frekvenčním měničem. Venkovní instalace

10 – 29 kW

MLI

Kompaktní tepelné čerpadlo a chladič kapalin s plynulou regulací výkonu, provozem do -25 °C

5 – 30 kW

MPE-H

Kompaktní chladič kapalin a tepelné čerpadlo. Venkovní  a vnitřní instalace

4 – 76 kW

Evitec-H

Kompaktní chladič a tepelné čerpadlo s širokým provozním rozsahem teplot a vysokou účinností.

50 – 180 kW

V-IPER-H

Kompaktní vysoce účinný chladič kapalin a tepelné čerpadlo využívající mikrokanálkový výměník chladivo/vzduch.

50 – 380 kW

SCX-H

Kompaktní chladič kapalin a tepelné čerpadlo pro běžné aplikace.

80 – 360 kW

LCX-H

Kompaktní chladič kapalin a tepelné čerpadlo pro náročnější aplikace.

40 – 360 kW

BCX-H

Kompaktní chladič a tepelné čerpadlo využívající multiscroll zapojení kompresorů. Venkovní instalace

360 – 600 kW

LSE-H

Kompaktní chladič a tepelné čerpadlo využívající multiscroll zapojení kompresorů. Venkovní instalace

370 – 1200 kW

Tepelné čerpadla voda-voda

Reverzibilní tepelná čerpadla voda /voda, jsou zařízení, která pohlcují teplo (např.: z vody nebo země) na primární straně do vody, resp. teplonosné kapaliny a na výparníku je toto teplo předáno do chladivového okruhu, kde je za přispění kompresoru povýšeno na vyšší teplotní hladinu. Tyto jednotky jsou vybaveny 4cestným ventilem, který umožňuje celoroční provoz zařízení ve funkci vytápění a chlazení

MCW

Vodou chlazený chladič a tepelné čerpadlo pro vnitřní instalaci od velmi malých výkonů s kompaktními rozměry

5 - 40 kW

LEW

Vodou chlazený chladič a tepelné čerpadlo pro vnitřní instalaci s možností předehřevu TV (rekuperace kondenzačního tepla) určené pro střední a velké aplikace 

50 - 680 kW

 

Multifunkční jednotky vzduch - voda

Princip využití vzduchu jako nízkopotenciálního zdroje tepla je u těchto jednotek stejný, jako u standardních tepelných čerpadel vzduch /voda. Výhodou těchto multifunkčních jednotek je jejich víceúčelovost. Mohou pracovat v režimu vytápění, chlazení a přípravy teplé vody, resp. kombinaci těchto režimů a zejména pak v letním období, umožňují celkovou rekuperací kondenzačního tepla přípravu teplé vody, čímž dosahují maximální energetické účinnosti. Vyrábějí se ve 2 konstrukčních provedeních a to jako venkovní nebo dělené (split), pro 2 nebo 4 trubkové systémy,

 

HIWARM

Multifunkční jednotka pro vytápění, chlazení a současnou přípravu teplé vody v děleném (split) provedení. Plynulá regulace výkonu BLDC kompresorem.

12 – 33 kW

HIWARM COMPACT

Multifunkční jednotka pro vytápění, chlazení a současnou přípravu teplé vody v kompaktním děleném provedení.Plynulá regulace výkonu BLDC kompresorem.

10 – 29 kW

MCP

Multifunkční jednotka pro vytápění, chlazení a současnou přípravu teplé vody v kompaktním děleném provedení.

7 – 41 kW

LCP

Multifunkční jednotka pro vytápění, chlazení a současnou přípravu teplé vody v kompaktním děleném provedení..

50 – 320 kW

Multifunkční jednotky voda-voda

Základní princip využití nízkopotenciálního tepla je u těchto zařízení stejný, jako u standardních tepelných čerpadel voda /voda. Výhodou těchto multifunkčních jednotek je jejich víceúčelovost, mohou pracovat v režimu vytápění, chlazení a přípravy teplé vody, resp. kombinaci těchto režimů a zejména pak v letním období, umožňují celkovou rekuperaci kondenzačního tepla pro přípravu teplé vody, čímž dosahují maximální energetické účinnosti.

 

LEP

Multifunkční jednotka pro vytápění, chlazení a současnou přípravu teplé vody v kompaktním provedení pro vnitřní instalaci.

40 – 420 kW

 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše