Galletti

Kondenzační jednotky

Vzduchem chlazené kondenzační jednotky pro různorodá použití. Nejčastěji jsou využívány jako zdroj chladu k přímým výparníkům VZT jednotek

Kondenzační jednotky

Kondenzační jednotky jsou využívány v systémech, které jsou sestaveny z více částí, např. v kombinaci se vzduchotechnickým výměníkem. Venkovní kondenzační jednotky MTE byli vyvinuty na základech modulové řady MPE a nabízejí vysokou úroveň účinnosti při mimořádně nízkých hlukových parametrech. Výkonový rozsah od 4,5 do 71 kW s chladicím faktorem EER až 3,25.

Vysoce účinné vzduchem chlazené kondenzační jednotky s nízkou hlučností. Standardně jsou vybaveny uzavíracími ventily, topnými prvky na skříni kompresoru, které zabraňují zředění oleje, servisním ventilem, průhledítkem a dalšími nezbytnými komponenty. Elektrický ovládací panel s mikroprocesorovou regulací je umístěn na opláštění jednotky.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše