Galletti

Ovládání a příslušenství

Velmi široké možnosti ovládání přináší systémy společnosti Galletti. Jedná se o individuální, skupinové a řadu nadřazených systémů ovládání z centrálního řídícího systému budovy. Dále je k dispozici i WiFi a Bluetooth ovládání pomocí rozšiřující karty. Veškeré ovládání je dostupné jak pro ventilátorové konvektory tak pro chladiče kapalin a tepelná čerpadla.

Ovladače pro ventilátorové konvektory

Ovladače jsou volitelné ve velmi široké škále. Je možné volit mezi ovladači instalovanými na jednotce nebo na stěně, dálkovými ovladači, pouze přepínači otáček ventilátoru a provozního módu anebo sofistikovanými ovladači s napojením na nadřazený MaR, WiFi aplikaci nebo do centrálního řídícího softwaru. V níže uvedené tabulce naleznete stručný přehled mikroprocesorových ovladačů. Elektromechanické přepínače otáček a jejich stručný popis je v tabulce viz soubor ke stažení výše.

 

EVO

EVO -2-TOUCH

MyComfort Base

MyComfort Medium

MyComfort Large

LED503

TED2T

TED4T

TED10

Mikroprocesorové ovladače s displejem

Mikroprocesorové ovladače

Barva

 

Stříbrná

Stříbrná, bílá, černá, červená

Bílá

Bílá

Bílá

Šedá, bílá nebo černá

Bílá

Bílá

Bílá

Instalace

Na jednotku

podle modelu

podle modelu

Na Stěnu

Systém

2-trubkový

 

4-trubkový

 

Nastavení

Teplota vzduchu

3 rychlosti otáček

4 rychlosti otáček

 

 

 

Automatické otáčky

 

 

Proměnlivé otáčky

 

 

 

 

 

Odvlhčování / měření RV

 

 

 

 

 

Externí teplotní čidla

Vody

Vzdálený vzduchu

Vzdálený vlhkosti

 

 

 

 

 

Provozní vody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další funkce

Mód léto / zima lokální

Mód léto / zima voda

 

 

 

Léto / zima (4trub.)

 

Ekonomický provoz

 

 

 

 

Digitální vstupy

 

 

 

Modbus

 

 

 

 

Ovladače pro chladiče kapalin a tepelná čerpadla

Nástěnný ovladač umožňující ovládání všech chladičů kapalin z produkce Galletti. Pomocí ovladač je možno sledovat provozní stavy chladicí jednotky včetně všech instalovaných hydraulických komponentů. Zároveň ovladač zobrazuje případné poruchové hlášení.

Nástěnný ovladač je dodáván ve dvou verzích provedení:
BASE: základní provedení ovladače se všemi nezbytně potřebými funkcemi.
PLUS: ovladač obsahuje vše jako BASE, avšak je rozšířen o časovač provozu.

Pro aplikaci nástěnného ovladač Base nebo Plus je zapotřebí osadit jednotku kartou pro sériovou komunikaci přes rozhraní RS485 s komunikačním protokolem ModBus.

Specifickou variantou ovladače myCHILLER je vrze DHW určená pro přednostní ovládání ohřevu teplé vody v zásobníku pomocí přepínacího třícestného ventilu. Další verzí je mySYSTEM, který slouží jako systémový ovladač s ovládáním bivalentního zdroje, což je vhodné pro tepelná čerpadla.

WiFi ovládání pro ventilátorové konvektory

Všechny ventilátorové konvektory s ovládáním EVO lze rozšířit o modul Navel pro WiFi nebo Bluetooth ovládání a tím lze jednoduše zvýšit komfort obsluhy zařízení.

Navel

Jedná se o rozšiřující modul pro zajištění WiFi nebo Bluetooth komunikace mezi základní deskou EVO BOARD a Vaším chytrým telefonem s aplikaci Galletti. Zařízení Navel je instalováno přímo na plášti ventilátorového konvektoru a je napájeno s desky EVO.

 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše