Galletti

Řídící software a systémy

Moderní doba vyžaduje moderní řešení. Poptávka po vzdáleném, elegantním a hlavně uživatelsky snadném ovládání je na denní pořádku. Proto jsou k dispozici dva řídící systém (software a zařízení), které umožňují plnohodnotně a velmi inteligentně řídit technologii celého dobu.

GARDA

Garda, nový webový server a webový monitorovací systém, byl vyvinut s cílem usnadnit používání informací o provozu klimatizačního systému budovy.  Díky Gardě je dosaženo přístupu na více platforem: struktura stránek reagující na web usnadňuje prohlížení informací, a to i z mobilních zařízení, jako jsou tablety a smartphony, bez nutnosti instalace aplikací a při úplném odstranění uživatele 24 hodin den. Intuitivní grafika a vertikální přístup k informacím kombinují snadné použití s ​​všestranností ovládání, čímž zajišťují vynikající použitelnost a efektivitu. Pokročilé programovací funkce, správa zón a možnost sledování historie hlavních proměnných umožňují pokročilé řízení systému a poskytují informace pro snížení provozních nákladů.

Škálovatelná a zjednodušená architektura:

Při provádění své kontrolní činnosti se Garda spoléhá částečně na existující ethernetovou síť budovy, kde je monitorovaný systém umístěn, a částečně na malé datové sítě na RS485, které jsou založeny na proměnlivém počtu uzlů. Tato síťová struktura je optimální pro úsporu nákladů na instalaci a minimalizaci možného rušení přenosu dat. 

Více platformový vzdálený přístup:

Přístup k softwarové platformě Garda je přes prohlížeč. Tato funkce umožňuje uživateli získat přístup k softwaru z jakéhokoli zařízení připojeného k síti, na které je systém umístěn. Funkce webových stránek reagující na web usnadňuje použití informací i z tabletů a chytrých telefonů.

Přizpůsobitelnost na jakoukoli strukturu

Garda byla vyvinuta hlavně pro hotely, obchodní centra, kanceláře a obytné oblasti, ale díky své extrémní přizpůsobivosti může být také použita k řízení alternativních struktur.

Postup automatické konfigurace:

Systém je vybaven jednoduchým automatizovaným počátečním konfiguračním postupem. Uživatel je krok za krokem veden při zadávání potřebných konfiguračních parametrů a automatický skenovací systém nezávisle detekuje uzly a zařízení připojená k síti.

Hierarchie přístupu:

Garda má dvě kategorie uživatelů s různou hierarchií přístupu k informacím. Je proto možné zabránit nechtěným změnám nejdůležitějších provozních parametrů personálem s malými zkušenostmi se systémem.

Kompatibilita s produkty Galletti:

Garda zahrnuje do své databáze správu elektronických ovládacích prvků pro fancoily Galletti a hlavní řadu chladicích / tepelných čerpadel / víceúčelových jednotek.

Správa externích zařízení:

Díky rozšiřovacím modulům EVOEXP je k dispozici až 7 kontaktů pro správu zařízení, která nejsou systémem přímo řízena, jako jsou cirkulační čerpadla, zónové ventily a další prvky systému. Tyto kontakty mohou být spojeny s časovými pásmy.

Logika ovládání zóny: každá jednotka může být spojena s logickými kontejnery, které vám umožňují řídit více jednotek stejným způsobem, nastavit stejná časová pásma a zobrazit průměrné provozní hodnoty.

Svoboda pod dohledem: každá zóna nebo jednotka mohou být spojeny s jiným stupněm volnosti, který definuje nastavení, která má provádět supervizorový software, a nastavení, která může uživatel na místě upravit.

Pokročilá správa časového pásma: každá zóna obsahující konvektory může být spojena s jiným týdenním časovým pásmem. Je možné přiřadit vyhrazená časová pásma chladicím zařízením, tepelným čerpadlům a víceúčelovým jednotkám spojeným s otevřením / sepnutím jediného kontaktu na rozšiřovací desce EVOEXP.

Vertikální přístup k informacím: následující obrazovky umožňují přístup ke stále podrobnějším informacím o provozu zařízení. Praktické souhrnné obrazovky poskytují přehled podle zóny a systému jako celku. Komunikační stav mezi systémem a zařízeními je potvrzen rozhraním.

Systémová grafika: Garda ukládá informace týkající se provozu připojených zařízení, díky čemuž jsou použitelné prostřednictvím grafiky v různých časových měřítcích. Tímto způsobem je možné monitorovat účinnost nastavovací akce a provádět změny v případě potřeby nebo za účelem snížení provozních nákladů systému.

ERGO

Nedávné odhady naznačují, že více než 80% energie spotřebované nebytovým domem může podléhat určité formě kontroly. Velká část této částky není kontrolována a hlavní příčinou je nedostatek účinných a vhodných systémů řízení a monitorování. V tomto ohledu začaly některé z hlavních certifikací budov a energie dávat větší váhu strukturám, které mají účinný regulační systém. Díky novému monitorovacímu systému ERGO LIGHT se Galletti snaží vyhovět potřebě řízení malých obytných komplexů, oblastí služeb a prostor používaných pro širokou škálu činností, což zaručuje účinnost a technologii ve službách zákazníka.

Hydronické vnitřní jednotky a generační systém - Filozofií vývoje ERGO LIGHT bylo centrálně řídit a monitorovat jednotlivé hydronické vnitřní jednotky a jakýkoli generační systém sestávající z chladiče, tepelná čerpadla nebo multifunkční jednotky Galletti. Vnitřní jednotky mohou být seskupeny do maximálně 10ti zón a všechny funkce lze spravovat pomocí jednoduchých a intuitivních vyhrazených obrazovek.

 

Sítě a komunikace - Systém se spoléhá na komunikační protokol Modbus RTU a používá ovládací prvky řady EVO k řízení až 10 různých zón. Tyto zóny mohou být tvořeny několika hydronickými vnitřními jednotkami schopnými replikovat vzdáleně komunikované informace prostřednictvím komunikace po elektrické síti. Jakékoli tepelné čerpadlo je také připojeno k komunikační sběrnici přes sériový port RS485, který lze během konfigurace vložit do kterékoli jednotky Galletti.

Rozhraní dotykové obrazovky - U ERGO LIGHT není technologie odložena stranou: Hardwarová podpora monitorovacího softwaru se skládá z pohodlného 7 ”dotykového displeje, který lze nainstalovat do elektrické ovládací desky nebo do libovolné polohy, která se považuje za nejvhodnější pro monitorování systému. .

Jednoduchá grafika, efektivní ovládání - Silnou stránkou, která odlišuje ERGO LIGHT, je extrémní snadnost konfigurace a úpravy jeho hlavních nastavení: různé obrazovky interakcí uživatelského rozhraní byly vyvinuty, aby zajistily okamžitou identifikaci nejdůležitějších parametrů. Taková jednoduchost však neovlivňuje účinnost systému, který dokáže zvládnout i velmi rozsáhlé instalace.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše