Reference

Outlet Arena Moravia

Jedna z největších instalací chladivových systémů tohoto typu v ČR a SR. Celkem dodáno 78 systémů a z toho 37 MRV systémů se 164 ks vnitřních kazetových jednotek. Celkový instalovaný chladicí výkon je 1 285 kW.

Reprezentativní prostory Václavské náměstí Praha

Dodávka 6 ks designových sloupových klimatizací do reprezentativních prostor v Praze na Václavské náměstí. Instalovaný chladicí výkon 40 kW. Tato instalace obdržela světovou cenu za nejzajímavější projekt roku 2018.

AB Mlékárna Pragolaktos a.s.

MRV5 systém s 35 vnitřníma jednotkama o celkovém výkonu 113 kW a 1x kondenzační jednotka jako zdraj chladu pro VZT jednotku. Celý systém napojen na centrální řídící systém budovy protokolem Modbus.

Buzuluk Komárov

1x systém MRVIII-C a 1x systém MRV IV-C. Celkem dodáno 46 ks vnitřních nástěnných jednotek. Celkový chladicí výkon 130 kW.

Česká spořitelna pobočka Domažlice

2x MRV5 systém, 2x single split systém a 1x kondezační jednotka jako zdroj chladu pro VZT jednotku. Dodáno 26 ks vnitřních jednotek o celkovém výkonu 130 kW. Systémy napojeny na nadřazený systém ovládání budovy protokolem Modbus.

Fiobanka centrála

1x MRV5 systém a 1x MRVIII-S systém. Dodáno 44 ks vnitřních nástěnných jednotek o celkovém výkonu 160 kW. Vše řízeno inteligentním dotykovým centrálním ovladačem.

Hotel Chvalská Tvrz

3x MRVIII-S systém. Dva systémy jako zdroje chladu pro VZT jednotky. Celkový chladicí výkon 73,5 kW

Lékárny Bratislava Slovensko

Dodávka 3 MRV5 systémů s kazetovými jednotkami a několika multisplit systémů

Národní digitální archiv Hluboká nad Vltavou

Dodávka 4 systémů MRVIII-C s podstropními jednotkami pro chlazení technologických IT místností digitálního archivu. Jednotky ovládány vzdáleně z centrály v Praze komunikačním protokolem Modbus. Celkový chaldicí výkon 399 kW.

Radnice Nymburk

4x MRVIII-C systémy. Instalováno 41 ks nástěnných jednotek o celkovém chladicím výkonu 131 kW.

AB ZZN Polabí Kolín

3x MRVIII-C systém. Celkový chladicí výkon 125 kW v 38 ks vnitřních nástěnných jednotek.

Administrativní budova U Průhonu Praha

Dodávka 6 systémů o celkovém výkonu 63,5 kW pro klimatizaci kanceláří. Využité nízké kanálové jednotky a nízké kruhové kazetové jednotky