Reference

Outlet Arena Moravia

Jedna z největších instalací chladivových systémů tohoto typu v ČR a SR. Celkem dodáno 78 systémů a z toho 37 MRV systémů se 164 ks vnitřních kazetových jednotek. Celkový instalovaný chladicí výkon je 1 285 kW.

Hlavní nádraží Praha

Dodávka MRV5 systému (16 ks) o celkovém topném výkonu 802 kW. Systémy slouží jako zdroj tepla pro dveřní clony umístěné nad vchody a průchody budovy nádraží. 

Reprezentativní prostory Václavské náměstí Praha

Dodávka 6 ks designových sloupových klimatizací do reprezentativních prostor v Praze na Václavské náměstí. Instalovaný chladicí výkon 40 kW. Tato instalace obdržela světovou cenu za nejzajímavější projekt roku 2018.

BD Práčská

Dodávka 4 systémů MRV o celkovém výkonu 113 kW. Instalováno 47 vnitřních jednotek v provedení Flexis, které jsou připojené přes Easy MRV boxy z důvodu vysokého standardu a velmi tichého provozu vč. intergoravané UVC lampy, senzoru pohybu osob pro bezprůvanový provoz a WiFi ovládání jako standard.

AB Mlékárna Pragolaktos a.s.

MRV5 systém s 35 vnitřníma jednotkama o celkovém výkonu 113 kW a 1x kondenzační jednotka jako zdraj chladu pro VZT jednotku. Celý systém napojen na centrální řídící systém budovy protokolem Modbus.

Buzuluk Komárov

1x systém MRVIII-C a 1x systém MRV IV-C. Celkem dodáno 46 ks vnitřních nástěnných jednotek. Celkový chladicí výkon 130 kW.

Česká spořitelna pobočka Domažlice

2x MRV5 systém, 2x single split systém a 1x kondezační jednotka jako zdroj chladu pro VZT jednotku. Dodáno 26 ks vnitřních jednotek o celkovém výkonu 130 kW. Systémy napojeny na nadřazený systém ovládání budovy protokolem Modbus.

Fiobanka centrála

1x MRV5 systém a 1x MRVIII-S systém. Dodáno 44 ks vnitřních nástěnných jednotek o celkovém výkonu 160 kW. Vše řízeno inteligentním dotykovým centrálním ovladačem.

Hotel Chvalská Tvrz

3x MRVIII-S systém. Dva systémy jako zdroje chladu pro VZT jednotky. Celkový chladicí výkon 73,5 kW

Lékárny Bratislava Slovensko

Dodávka 3 MRV5 systémů s kazetovými jednotkami a několika multisplit systémů

Národní digitální archiv Hluboká nad Vltavou

Dodávka 4 systémů MRVIII-C s podstropními jednotkami pro chlazení technologických IT místností digitálního archivu. Jednotky ovládány vzdáleně z centrály v Praze komunikačním protokolem Modbus. Celkový chaldicí výkon 399 kW.

Radnice Nymburk

4x MRVIII-C systémy. Instalováno 41 ks nástěnných jednotek o celkovém chladicím výkonu 131 kW.

AB ZZN Polabí Kolín

3x MRVIII-C systém. Celkový chladicí výkon 125 kW v 38 ks vnitřních nástěnných jednotek.

Administrativní budova U Průhonu Praha

Dodávka 6 systémů o celkovém výkonu 63,5 kW pro klimatizaci kanceláří. Využité nízké kanálové jednotky a nízké kruhové kazetové jednotky

Sporthotel Vltavan Sedlčany

Dodáno celkem 10 chladivových systémů pro klimatizaci společneských prostor a jako zdroje chladu pro VZT jednotky. Vnitřní jednotky dodány převáženě v kazetovém provedení, kdy je využito specifických 2-cestných kazetových jednotek. Všechny systémy jsou spojeny na jeden centrální ovladač umožňující kompletní správu systémů. Celkový nominální chladicí výkon 180 kW v 23 vnitřních jednotkách a 4x přímých výparnících.

Hotel ul. Rostovská Praha

Dodávka MRV5 systému pro chlazení hotelových pokojů. Instalovaný Qchl,nom = 123 kW distribuovaný 47 vnitřními nástěnnými jednotkami. 

VeeTee Stříbrná Skalice

Dodávka systémů MRV 5 pro chlazení a vytápění komerční haly. Systémy napojeny na centrální ovladače a centrální WiFi moduly pro vzdálenou správu a ovládání. Celkem instalováno 171,5 kW s 23 ks vnitřních kazetových, kanálových a nástěnných jednotek

Polysun

Dodávka MRV5 kondenzačních jednotek o chladicím výkonu 136 kW jako zdroj chladu pro VZT jednotku 36000 m3/h.

Mountfield Praha Černý Most

Dodávka systému MRV5 a MRVIII-S pro chlazení a vytápění prodejny a dílny hobby marketu. Celkem dodány 2 systémy o celkovém chladicím výkonu 101,5 kW.

Jednota Tábor

Dodávka MRV5 systému pro chlazení a vytápění prodejny potravin o celkovém výkonu 61,5 kW. Jako vnitřní jednotky použité tiché a velmi efektivní kruhové kazetové jednotky.

Jednota Renta Tábor

Dodávka MRV5 systému pro chlazení a vytápění prodejny potravin o celkovém výkonu 73,5 kW. Jako vnitřní jednotky použité tiché a velmi efektivní kruhové kazetové jednotky.

ZŠ Mariánské Lázně

Dodání 3x MRVS systémů které složí jako zdroj chladu / tepla pro VZT jednotku. Instalovaný výkon chlazení 67,8 kW.

Jednota Astra Sezimovo Ústí

Klimatizace prodejny potravin 65 kW.

Centrála DEK Malešice

Dodávka systémů MRV pro jednotlivé kanceláře a oddělení centrály společnosti DEK v Praze Malešicích. Instalováno celkem přes 140 kW a 100 vnitřních jednotek. 

Casino Rebuy Stars Trnava

Dodávka MRV5-H pro klimatizaci a chlazení prostor casina vč. kondenzačních jednotek jako zdroj chladu  Instalováno 225 kW chladicího výkonu ve 32 ks vnitřních jednotek.

Rohan City

Dodávka MRV5-H systémů pro klimatizaci bytů rezidenčního projektu. Systém je navržen tak, že je možné dle požadavku majitelů bytů postupně rozšiřovat a doplňovat vnitřní jednotky. Aktuálně instalováno 220 KW s cca 60 vnitřními jednotkami v provedení kanálové a nástěnné s odděleným EEV.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše